Група компаній OOO "Агрохолдинг Агроінвест" була створена в 2013 р. в місті Шостка (Сумська область). На сьогодні до складу холдингу входить 9 підприємств - прямі виробники сільськогосподарської продукції, а також власний елеватор в м.Шостка.

Вже більше 5 років холдинг займається виробничою діяльністю з вирощування зернових та олійних культур на території Середньо-Будського, Ямпільського, Шосткинського районів Сумської області і Семенівського району Чернігівської області. Агрохолдинг Агроінвест - вирощує сільськогосподарську продукцію, надає послуги з обробки землі і послуги елеватора. Маючи в розпорядженні близько 6000 га в 2013 році холдинг стрімко збільшив свій земельний банк до 22000 га в 2018 році. Основними сільськогосподарськими культурами є кукурудза, соняшник і пшениця.

Місткість власного елеватора в м.Шостка - ТОВ "Шосткинський елеватор" - складає 60 тис.т. пшениці (за підсумками 2017 року було прийнято близько 100 тис. т. зернових). Тракторний парк нараховує понад 25 одиниць сільськогосподарської техніки. Основу парку складають перевірені і надійні "залізні гіганти" компанії John Deere, також є представники CASE. Власним транспортом перевозиться 700 тон продукції в день. Співпраця зі світовими виробниками с/г техніки є стратегічним партнерством для Агрохолдингу.

Персонал - велика цінність і гордість. Більше 100 фахівців задіяні в якісній і продуктивній роботі. Кращі агрономи і механіки з багаторічним досвідом за плечима, тримаючи руку на пульсі, впроваджують передові технології в агросфері. Особлива увага навчанню співробітників. Щорічно, відвідуючи лідерів ринку і світових виробників с/г продукції в країнах Європи, Америці, Канаді, Бразилії, представники Агрохолдингу обмінюються досвідом із зарубіжними колегами, привозять в Україну нововведення. Також співробітники відвідують с/г виставки в нашій країні і в Німеччині.

Довіра, лояльність, надійність пов'язує Агрохолдинг Агроінвест зі своїми партнерами, клієнтами, встановлюючи оптимальні договірні умови. Співпрацюючи з перевіреними зернотрейдерами, продукція має високий попит, як на вітчизняному, так і на зарубіжних ринках.

Не зупиняючись на досягнутому, група компаній OOO "Агрохолдинг Агроінвест" продовжує нарощувати виробничі потужності, піклуючись про утримання якості на стабільно високому рівні!